ĮGYVENDINSIME VISAS JŪSŲ IDĖJAS, KAD GYVENTUMĖTE SVAJONIŲ NAMUOSE!

APIE MUS

Esame jauna veržli komanda, teikianti statybos, vidaus apdailos ir inžinerinių sistemų įrengimo darbus. Nuo 2015 metų įgyvendiname novatoriškus pastatų įrengimo projektus. Mūsų darbų praktikoje – ne tik gyvenamosios, bet ir komercinės paskirties projektai. Esame pasiruošę įgyvendinti visas kliento vizijas ir net viršyti lūkesčius.

Mūsų tikslas – laiku įgyvendinti projektai, atitinkantys klientų poreikius bei keliamus kokybės reikalavimus.

Mūsų vizija - Auganti ir konkurencinga statybų įmonė Lietuvoje, galinti įgyvendinti išskirtinius ir unikalius projektus, išsiskirianti profesionalumu, ir aukšta paslaugų kokybę.

Pastarieji, 2021-ieji metai įmonei buvo sparčios plėtros metai. Komandą papildė keli nauji specialistai, tarp jų ir interjero dizainerė, todėl dabar mūsų teikiamų paslaugų sąraše interjero ir baldų projektavimas bei korpusinių baldų gamyba. Priklausomai nuo klientų poreikių ir galimybių, esame paruošę interjero paslaugų projektų paketus: BAZINIS, IŠSAMUS IR DETALUS.

Bendradarbiaujame su patikimais, ilgamečiais partneriais, tad darbus atliekame kokybiškai ir sutartais terminais. Esame lankstūs ir prisitaikome prie klientų poreikių. Klientų patogumui siūlome kelis išdirbtus vidaus apdailos planus: STANDART, COMFORT ir PREMIUM. Tokiu būdu padedame klientams lengviau įsivaizduoti savo realizuojamo būsto viziją ir bendrai pasiekti geriausių rezultatų.