Paslaugos
Gipso kartono plokščių montavimas

Gipso kartono plokščių montavimas

Jei reikalinga visavertė buto vidaus apdaila, namo vidaus apdaila ar ofiso – biuro apdaila, idealiu sprendimu gali tapti gipso kartono plokščių montavimas. Visa tai todėl, kad gipso kartono plokštės turi ypač daug patrauklių privalumų, kurie neša didelę bei ilgalaikę naudą. Vis dėlto, visais teikiamais šio pasirinkimo privalumais mėgausitės ilgai bei patikimai tik tuo atveju, jei bus atliktas profesionalus gipskartonio montavimas.

ANVI projektai – idealus pasirinkimas, jei reikalingas profesionalus gipso kartono plokščių montavimas; adekvatus situacijos įvertinimas; sprendimų siūlymas bei kokybiškas jų įgyvendinimas.

Gipso kartono plokščių privalumai

Gipso kartono plokštės yra sudarytos vos iš 3 komponentų (gipso, popieriaus bei armavimo medžiagos), tačiau turi ypač daug puikių privalumų. Vienas pagrindinių – užtikrinamas idealiai lygus paviršius, tad galima kokybiškai atlikti kitus darbus (dažyti, tapetuoti ar kitais būdais padengti paviršių)  ir išgauti maksimaliai estetišką vaizdą. Ne paslaptis ir tai, kad šiandien įrengiant namus ar verslo erdvę, siekiama panaudoti kuo daugiau ekologiškų sprendimų (tam, kad būtų išvengta aplinkos taršos bei neigiamo poveikio žmogaus sveikatai). Taigi, jei ir jums svarbu, kad namų ar verslo erdvėje būtų kuo daugiau ekologijos, taip pat verta rinktis gipso kartono plokštes. Dar viena jų puiki savybė – pralaidumas drėgmei. Atsižvelgiant į tai, kad šios plokštės praleidžia drėgmę, išvengiama jos sankaupų, galinčių paskatinti pelėsio atsiradimo. Savaime suprantama, dažnas nori, kad statybų bei įrengimo procesas baigtųsi kuo greičiau. Jei to siekiate ir jūs, tokiu atveju taip pat verta rinktis šį sprendimą, nes gipskartonio montavimas, palyginus su kitais pasirinkimais, nereikalaus daug laiko. Jei tokios gipskartonio plokščių savybės kaip ekologiškumas bei pralaidumas drėgmei leidžia sukurti žmogaus sveikatai draugišką aplinką, tai turėtume nepamiršti, kad šio tikslo padės siekti ir dar viena savybė. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad gipso kartono plokštės užtikrina puikią garso izoliaciją, tad galimybė mėgautis ramybe taip pat teigiamai veiks Jūsų, šeimos narių ar kolegų savijautą. Gipso kartono plokštės taip pat yra ypač palankiai vertinamos dar ir todėl, kad atveria plačią erdvę dizaino sprendimams, o taip pat sudaro sąlygas patogiai sumontuoti kanalizaciją, vandentiekį, elektros instaliaciją ir t.t. Egzistuoja ir daug panaudojimo galimybių – galima naudoti ne tik luboms ar sienoms, bet ir formuoti pertvaras, arkas, apdailą židiniams bei kitas konstrukcijas.

Taigi, kaip matyti, gipso kartono plokštės turi iš tiesų labai daug puikių savybių bei privalumų, tačiau jais mėgautis galėsite tik po to, kai bus atliktas profesionalus gipso kartono montavimas. Tad, jei vis dar svarstote, ką rinktis – profesionalias paslaugas ar atlikti šį darbą savarankiškai, akivaizdu, kad pirmasis variantas – geriausias. Be to, reikia nepamiršti, kad atliekant gipso kartono plokščių montavimą, neretai būna daromos klaidos ar atliekami grubūs pažeidimai, tad jų pašalinimas gali kainuoti brangiau nei profesionalus gipso kartono plokščių montavimas.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad siekiant užtikrinti paviršių tolygumą, gipso kartono montavimas nėra vienintelis įmanomas pasirinkimas. Vis dėlto, lyginant gipso kartono montavimą su kitomis alternatyvomis, būtina akcentuoti, kad toks sprendimas turi puikių pranašumų: pralaidumą drėgmei, garso izoliaciją, ekologiškumą; dizaino įvairovę; puikų kainos ir kokybės santykį; galimybę  greitai atlikti darbą.

ANVI projektai – geriausias pasirinkimas, jei reikalingas profesionalus gipskartonio montavimas. ANVI projektai – profesionalų komanda, gebant parinkti tinkamiausius būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų sprendimus bei kokybiškai juos įgyvendinti. 

Susisiekite su mumis jau dabar!

[contact-form-7 id=”4″]