Paslaugos
Grindų montavimas

Grindų montavimas

Grindys – vienas svarbiausių interjero elementų, atliekančių ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Taigi, nieko keista, kodėl būtent grindims yra keliama daug įvairių kriterijų. Ne išimtis ir tai, kad grindys turi būti ypač atsakingai parenkamos (juk tai yra gaminys, iš kurio tikimąsi ilgo bei patikimo tarnavimo); paruošiamieji darbai turi būti atliekami ypač kruopščiai (priešingu atveju, nebus galima kokybiškai iškloti grindų) ir, žinoma, labai svarbu, kad jos būtų montuojamos profesionaliai (priešingu atveju, netenkins galutinis rezultatas). Taigi, kaip matyti, siekiant turėti  tinkamai parinktas bei kokybiškai sumontuotas grindis namų ar verslo aplinkoje, tenka įveikti iš tiesų nemažai  iššūkių. Tad geriausias pasirinkimas – profesionalus grindų montavimas.

ANVI projektai – idealus pasirinkimas, jei reikalingos profesionalios grindų montavimo paslaugos; adekvatus situacijos įvertinimas; sprendimų siūlymas bei kokybiškas jų įgyvendinimas.

Grindų pasirinkimas

Norint, kad Jūsų namų ar vidaus erdvėje būtų atliktas grindų klojimas, pirmiausia teks nuspręsti, kokias grindis pasirinkti. Ir tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad grindų pasirinkimas – labai lengva užduotis.  Tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo – šiandien grindų pasirinkimas yra ypač didelis, o kiekvienos rūšies grindys pasižymi tam tikromis ypatybėmis. Taigi, nieko keista, kodėl klientams kyla nemažai klausimų, kurios iš jų galėtų tikti labiausiai. Štai, pavyzdžiui, parketlentės gali būti montuojamos ant įvairių pagrindų; taip pat – virš šildomų grindų ar virš kitų tipų šildymo sistemų; atrodo ypač estetiškai; didelė spalvų bei tekstūrų įvairovė; tinka įvairios patalpoms – tiek gyvenamosioms; tiek verslo erdvei. Laminatas taip pat vertinama dėl daugybės puikių savybių: yra atsparus įbrėžimams bei dilimui; lėtai dėvisi. Taigi, laminuota danga yra puikus pasirinkimas mėgstantiems ilgaamžes investicijas. Tuo tarpu medžio masyvo grindys atrodo ypač estetiškai, kuria prabangos bei jaukumo įspūdį; idealiai tinka gyvenamajai ar nedidelio ploto verslo erdvei. Vis tik tai – tik kelios šių rūšių ypatybės. Iš tiesų laminatas, medžio masyvo grindys bei parketlentės turi kur kas daugiau savybių, tad siekiant pasirinkti tinkamiausias, labai svarbu įvertinti situaciją, poreikius bei lūkesčius.

Grindų įrengimas ir montavimas

Grindų įrengimas – dar vienas procesas, kuris taip pat reikalauja nemažai išankstinio pasiruošimo, tad visus būtinus darbus atliksime už jus: paruošime lygų pagrindą (jei pagrindas jau yra paruoštas, tačiau nekokybiškai, pašalinsime esamus įtrūkimus, įbrėžimus, nelygumus); patikrinsime pagrindo sausumą (jei reikia, atliksime sausinimo darbus); taip pat patikrinsime pagrindo tvirtumą. Jei reikia, sutvirtinsime specialiomis priemonėmis); atliksime pagrindo valymo bei kitus būtinus veiksmus.

Grindų montavimas – dar vienas etapas, kuris reikalauja profesionalumo, teorinių bei praktinių įgūdžių, ypatingo kruopštumo, tikslumo ir, žinoma, nemažai laiko.

Ar verta rinktis profesionalų paslaugas?

Atsižvelgiant į tai, kad grindų įrengimas susideda iš įvairių procesų (grindų pasirinkimo; paruošiamųjų darbų bei montavimo), iš kurių kiekvienas reikalauja tam tikrų išteklių, nesunku pastebėti, kad geriausias pasirinkimas – patikėti šį darbą profesionalams. Labai dažnai žmonės svarsto, kad, galbūt, savarankiškas grindų klojimas galėtų būti geriausia išeitis, nes leistų sutaupyti. Vis tik būtina priminti, kad savarankiškai klojant grindis išlieka labai didelė klaidų tikimybė, tad jų pašalinimas gali kainuoti kur kas brangiau nei profesionalus grindų klojimas.

Visavertė namo vidaus apdaila, buto vidaus apdaila ar ofiso – biuro vidaus apdaila neįsivaizduojama be grindų įrengimo, tad bus idealu, jei šiuos darbus patikėsite profesionalams. Be to, profesionalus grindų įrengimas gali būti puikus pasirinkimas ne tik įrengiant, bet ir norint atnaujinti gyvenamąsias ar verslo patalpas.

ANVI projektai – geriausias Jūsų pasirinkimas, jei reikalingos ne tik profesionalios grindų klojimo paslaugos, bet ir kiti šiam procesui įgyvendinti skirti sprendimai – grindų parinkimas, paruošiamųjų darbų atlikimas. ANVI projektai – profesionalų komanda, gebanti parinkti tinkamiausius būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų sprendimus bei kokybiškai juos įgyvendinti.

Susisiekite su mumis jau dabar!

[contact-form-7 id=”4″]