Paslaugos
Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Jei aktuali visavertė namo vidaus apdaila; buto vidaus apdaila ar ofiso – biuro apdaila, puikiu pasirinkimu gali tapti plytelės. Jos turi ypač daug puikių privalumų, tačiau tam, kad iš tiesų jais galėtumėte mėgautis, būtinas profesionalus plytelių klijavimas. Taip pat svarbu prisiminti, kad plytelės gali būti klijuojamos tik tuo atveju, kai yra kokybiškai atlikti paruošiamieji darbai.

ANVI projektai – idealus pasirinkimas, jei reikalingas profesionalus plytelių parinkimas bei klijavimas; adekvatus situacijos įvertinimas; sprendimų siūlymas bei kokybiškas jų įgyvendinimas.

Plytelių privalumai

Plytelės turi daug puikių savybių, viena iš jų – ilgaamžiškumas. Jei paruošiamieji darbai bus atlikti kokybiškai, o klijavimas atliktas profesionaliai, plytelės Jūsų akis džiugins, patikimai tarnaus ne vieną dešimtį metų. Dar viena puiki jų savybė yra ta, kad egzistuoja daug panaudojimo galimybių: galimas grindų plytelių klojimas; plytelių klijavimas ant sienos; plytelių klijavimas vonioje; plytelių klijavimas virtuvėje; poilsio ar miegojimui skirtuose kambariuose. Daugelį žmonių žavi ir plytelių praktiškumas – jas ypač lengva prižiūrėti, o ant jų susikaupusius nešvarumus, purvą ar riebalus, paprasta pašalinti. Tačiau nereikėtų galvoti, kad ten, kur praktiškumas, ten nelieka vietos grožiui –  priešingai, plytelėmis išklotos grindys, išklijuotos sienos ar kiti interjero elementai, atrodo ypač patraukliai. Be to, visada galimas ir dekoratyvinių plytelių klijavimas. Net ir keliolika dekoratyvinių plytelių gali sukurti ypač estetišką vaizdą; suteikti interjerui puošnumo, išskirtinumo, elegancijos bei prabangos. Džiugina ir tai, kad plytelės yra gaminamos iš ekologiškų medžiagų, todėl kuriama žmogaus sveikatai bei gamtai draugiška gyvenamoji ar darbo erdvė.

Taigi, kaip matyti, plytelės turi iš tiesų daug puikių privalumų, tačiau jų naudą pajusite tik tuomet, jei bus pasirenkamas profesionalus plytelių klijavimas. Taigi, jei vis dar svarstote, ar verta rinktis šį sprendimą, ar vis tik klijuoti plyteles patiems, akivaizdu, kad pirmasis variantas – išmintingiausias. Juo labiau, kad pasirinkus profesionalų paslaugas, kokybiškai bus atliktas ne tik plytelių klijavimas, bet ir paruošiamieji darbai: tiksliai išmatuojamas dengiamos vietos plotas; paruošiamas paviršius plytelių dengimui (šio etapo metu gali būti įgyvendinami įvairūs sprendimai – atliekamas tinkavimas; klijuojamos fibrocemento plokštės ir t.t.); pasirenkami klijai (jų pasirinkimas priklauso nuo plytelių rūšies bei klijuojamo paviršiaus) ir tik po to pradedamas plytelių klijavimas. Be to, jei plytelės bus klijuojamos patalpose, kur gausu drėgmės, bus pasirūpinta hidroizoliacija. Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškime, jog šis darbas reikalauja ypatingo kruopštumo, preciziškumo bei tikslumo, priešingu atveju, galimi grubūs pažeidimai, kurie neleis užtikrinti aukščiausios galutinio rezultato kokybės. 

Akmens ar keramikinės plytelės?

Labai dažnai žmonės negali apsispręsti, kuris pasirinkimas – akmens plytelės ar keramikinės plytelės galėtų būti geresnis. Verta akcentuoti, kad keramikinės plytelės tinka vidaus apdailai; tuo tarpu akmens plytelės gali būti klijuojamos tiek viduje, tiek lauke. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas maloniai džiugina ilgu tarnavimo laiku, puikiu vaizdu, didele spalvų bei dizaino sprendimų įvairove. Bet kuriuo atveju, verta prisiminti, kad plytelės yra pirkinys, kuris Jums tarnaus net ne vieną dešimtį metų, tad būtina pasirinkti tinkamai. Būtent todėl įvertinsime Jūsų situaciją, poreikius ir lūkesčius bei suteiksime išsamią konsultaciją pasirenkant plyteles.

ANVI projektai – geriausias Jūsų pasirinkimas, jei reikalingos ne tik profesionalios plytelių klijavimo paslaugos, bet ir kiti šiam procesui įgyvendinti skirti sprendimai – plytelių parinkimas, paruošiamieji darbai. Maksimaliam estetiniam vaizdui pasiekti ar originaliam interjerui sukurti, gali būti atliekamas dekoratyvinių plytelių klijavimas. ANVI projektai – profesionalų komanda, gebanti parinkti tinkamiausius būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų sprendimus bei kokybiškai juos įgyvendinti. 

Susisiekite su mumis jau dabar!

[contact-form-7 id=”4″]