Paslaugos
Sienų ir lubų dažymas

Sienų ir lubų dažymas

Sienos ir lubos – bene greičiausiai bei labiausiai pastebimi erdvės komponentai; be to, visada matomi. Taigi, visi su jais susiję sprendimai turi būti atliekami ypač kruopščiai ir preciziškai. Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad sienų ir lubų dažymas yra procesas, kurį galite atlikti patys. Iš tiesų, situacija kitokia: nors šie darbai ir nėra labai sudėtingi, jie reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, o taip pat – profesionalaus įvertinimo bei gebėjimo numatyti, kurios priemonės tiktų labiausiai. Be to, nereikia pamiršti, kad kruopštus bei kokybiškas sienų ir lubų dažymas pareikalauja nemažai laiko. Taigi, dėl išvardintų priežasčių, profesionalus dažymas yra geriausias pasirinkimas.

Profesionalios dažymo paslaugos

ANVI projektai – idealus pasirinkimas, jei reikalingos profesionalios ir modernios sienų ir lubų dažymo paslaugos; adekvatus situacijos įvertinimas; sprendimų siūlymas bei kokybiškas jų įgyvendinimas.

Sienų ir lubų dažymas – procesas, kuris reikalauja išankstinio pasiruošimo, tad šiuos darbus įvykdysime už jus: atliksime sienų bei lubų gruntavimą; išlyginsime paviršius gipsiniu tinku ar gipskartonio plokštėmis; pašalinsime dažymui ruošiamų paviršių įtrūkimus; atliksime vidaus sienų ir lubų glaistymą. Visiems išvardintiems darbams atlikti naudojame aukštos kokybės medžiagas bei įrankius.

Be to, profesionalus sienų ir lubų dažymas gali būti puikus pasirinkimas ne tik įrengiant darbo ar verslo erdvę, bet ir siekiant ją atnaujinti.

Dažų įvairovė

Ne paslaptis, kad sienų dažymas ar lubų dažymas yra tie procesai, kuriuos galima atlikti naudojant įvairius dažus, todėl pasiūlysime bent keletą sprendimų. Naudojame aukštos, vidutinės bei ekonominės klasės dažus. Kiekvienas iš šių pasirinkimų turi tam tikrų privalumų, todėl  informuojame, kurie dažai labiausiai tiktų konkrečiu atveju. Vis tik, siekiant užtikrinti, kad sienos ar lubos patrauklų vaizdą išlaikytų kuo ilgiau, patartina rinktis aukščiausios klasės dažus.  Taigi, galima daryti išvadą, kad nors aukščiausios kokybės dažai ir yra brangiausias pasirinkimas, jis tikrai padės sutaupyti, kadangi išvengsite būtinybės atlikti atnaujinimo darbus ateityje. Be to, aukščiausios klasės dažai yra atsparūs blukimui; dėmėms bei geltonavimui.

Ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir dažymui skirti įrankiai – maksimali nauda iš aukščiausios kokybės dažų išgaunama tuo atveju, jei yra naudojami profesionalūs dažymo voleliai bei teptukai. Atsižvelgiant į tai, kad dažymo metu naudojame profesionalius įrankius, užtikrinamas kokybiškas dažų sukibimas su paviršiumi bei tolygus padengimas.

Sienų dekoravimas

Kokybiškai nudažyta siena užtikrina visavertę vidaus apdailą ir kuria estetišką interjerą. Tačiau verta pabrėžti, kad įgyvendinus tam tikrus sprendimus, siena gali tapti išskirtiniu namų ar verslo erdvės akcentu. Tai – sienų dekoravimas. Siūlome įvairius sienų dekoravimo sprendimus, kuriuos įgyvendinus, gaunamas ne tik maksimaliai estetiškas galutinis rezultatas, bet ir kuriamas unikalumo, išskirtinumo įspūdis.

Pigiau – ne visada geriau

Visavertė namo vidaus apdaila ar buto vidaus apdaila neįsivaizduojama be dažymo darbų. Tačiau neretai svarstoma, ar iš tiesų verta investuoti į profesionalias sienų bei lubų dažymo paslaugas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad, jei šiuos darbus atliksite nekokybiškai, klaidos bus matomos tikrai ne vienerius metus ir neleis mėgautis tobulu interjeru. Be to, jų šalinimas gali būti brangesnis nei išlaidos, kurių pareikalaus profesionalūs dažymo darbai.

ANVI projektai – geriausias Jūsų pasirinkimas, jei reikalingi ne tik profesionalūs dažymo darbai (sienų dažymas; lubų dažymas), bet ir kiti šiam procesui įgyvendinti skirti sprendimai – glaistymas; gruntavimas. Maksimaliam estetiniam vaizdui pasiekti ar originaliam interjerui sukurti, gali būti atliekamas ir sienų dekoras. ANVI projektai – profesionalų komanda, gebanti parinkti tinkamiausius būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų sprendimus bei kokybiškai juos įgyvendinti. 

Susisiekite su mumis jau dabar!

[contact-form-7 id=”4″]