Paslaugos
Vėdinimo sistemų planavimas bei montavimas

Vėdinimo sistemų planavimas bei montavimas

Perfrazuojant garsų posakį, ką valgai, tas ir esi, būtų galima sakyti, kuo kvėpuoji, toks ir esi. Iš tiesų, oro kokybė ypač svarbi žmogaus sveikatai bei savijautai: tik kvėpuodami išvalytu oru, jausitės puikiai; būsite žvalūs bei darbingi; atrodysite jaunatviškai; be to, sumažės kvėpavimo takų ligų, alergijų tikimybė. Ir nors siekiant užtikrinti puikią patalpose esančio oro kokybę yra pasirenkami natūralūs vėdinimo būdai (pavyzdžiui, atveriamas langas; specialiai daromas skersvėjis ir t.t.), verta pabrėžti, kad jie nėra tokie efektyvūs kaip kitas sprendimas – vėdinimo sistemos. Šiuo metu naujai statomi ir renovuojami pastatai turi atitikti reikalaujamas pastatų energinio efektyvumo klases. Kuo aukštesnė pastato energinė klasė, tuo pastatas efektyvesnis bei sandaresnis, tačiau dėl didelio pastatų sandarumo atsiranda naujų problemų, susijusių su pablogėjusiu pastatų mikroklimatu ir žmonių savijauta. Žmogus, būdamas pastate, jaučia silpnumą, galvos svaigimą, mieguistumą. Dar 1984 m. buvo pastebėta, kad šie simptomai dažniausiai pasireiškia sandariuose, renovuotuose namuose ir tai tiesiogiai susiję su patalpų oro kokybe. Kadangi būstai tampa vis sandaresni oras nebegali cirkuliuoti per langus ar sienas kaip senos statybos namuose. Atliktuose tyrimuose nustatyta, kad šaltuoju metų laiku dauguma Lietuvos daugiabučių pastatų, kuriuose įrengta natūrali vėdinimo sistema, yra vėdinami nepakankamai, viršijama CO2 koncentracija ir patalpos yra peršildomos. Patalpų orą teršia ne tik dulkės, alergenai ar mikroorganizmai, o vienas iš teršėjų yra ir pats žmogus. Gyvenamųjų patalpų vėdinimo būdą pasirenka patys gyventojai, o jų elgsena ne visuomet atitinka energiniu ir komforto požiūriais geriausią sprendimą. Norint užtikrinti pastato ilgaamžiškumą ir jo gyventojų sveikatos būklę, vėdinimo sistemos – svarbiausias patalpų oro kokybės gerinimo sprendimas. Todėl svarbu, kokį vėdinimo sistemos sprendimą pasirinksite.

ANVI projektai – idealus pasirinkimas, jei reikalingos profesionalios vėdinimo sistemų planavimo bei montavimo paslaugos; adekvatus situacijos įvertinimas; sprendimų siūlymas bei kokybiškas jų įgyvendinimas.

Siūlome puikius sprendimus, kad jūsų namų ar verslo patalpose visada būtų gaivus, kokybiškas, žmogaus sveikatai palankus oras. Vienas iš sprendimų – rekuperacinė sistema. Rekuperacinė vėdinimo sistema ne tik išsprendžia namo vėdinimo problemą, bet tuo pačiu grąžina iki 95% šilumos išmetamos su šalinamu oru. Su rekuperacija gaunate ne tik vėdinimą, ir šilumos taupymą, rekuperacinės vėdinimo sistemos suteikia visai kitą gyvenimo lygį, kuris leidžia gyventi sveikiau, jausti mažesnį nuovargį, ilgiau išlikti energingam, greičiau pašalinti nemalonius kvapus, apsaugo namo konstrukcijas nuo pelėsio, o karštomis vasaros dienomis vėsina patalpas. Taigi rekuperacinė sistema – tai viena išmintingiausių investicijų, kokią tik gali padaryti gyvenamąsias ar verslo patalpas turintis asmuo.

Sklandų ir patikimą rekuperacinės vėdinimo sistemos darbą lemia pats rekuperatorius, todėl jo pasirinkimas turėtų būti paremtas tik gerais vartotojų atsiliepimais, o ne pardavėjų reklaminiais triukais. Tačiau rekuperacinė sistema susideda ne tik iš rekuperatoriaus, ne ką mažiau svarbu yra patys ortakiai, kurie turi būti kokybiški, su lygiu vidiniu paviršiumi, o pati sistema turi turėti mažą pasipriešinimą, kad vartotų mažai elektros energijos bei veiktų tyliai.

Dar vienas iš galimų sprendimų yra kondicionieriaus įrengimas. Oro kondicionavimas suvaidina labai svarbų vaidmenį bet kuriuo atveju – tiek tuomet, kai kalbame apie buvimą namuose, arba darbą biure, komercinės veiklos vykdymą ir t.t. Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortinę aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį. Kondicionavimo sistemos palaiko patalpos ir drėgmę atsižvelgiant į poreikius.

ANVI projektai – geriausias Jūsų pasirinkimas, jei reikalingos profesionalios vėdinimo sprendimų planavimo paslaugos; paruošiamųjų darbų atlikimas; rekuperacinės sistemos montavimas; oro kondicionieriaus įrengimas. Tai – ypač patrauklios, o svarbiausia – ekonomiškos investicijos, kurių teikiamą naudą jusite labai ilgą laiką. ANVI projektai – profesionalų komanda, gebanti parinkti tinkamiausius būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų sprendimus bei kokybiškai juos įgyvendinti.

Susisiekite su mumis jau dabar!

[contact-form-7 id=”4″]