Apie mus

UAB ANVI projektai yra būsto įrengimoapdailos ir vidaus inžinerinių sistemų darbus atliekanti įmonė. Nuo 2015 metų įgyvendiname novatoriškus pastatų įrengimo projektus. Esame pasiruošę patenkinti visus individualaus pastato projekto keliamus reikalavimus, įgyvendinti galimybes atitinkančias vizijas ir net viršyti lūkesčius. Mūsų tikslas – kokybiškai atliktas darbas, ilgaamžis būsto įrengimas, terminų ir susitarimų laikymasis, geranoriškas bendradarbiavimas bei visapusiškai rezultatais patenkintas klientas.

Profesionalūs, ilgametę darbinę patirtį ir reikiamą kvalifikaciją turintys meistrai konsultuoja bei atlieka šias paslaugas:

Jūsų patogumui siūlomi skirtingi vidaus apdailos variantai: ekonomiškas, standartinis ir premium. Visi jie yra sukurti bendradarbiaujant su tiekėjais ir atsižvelgiant į jų turimą produkciją. Tokiu būdu padedame klientams lengviau įsivaizduoti savo statomo būsto viziją ir bendrai pasiekti tobuliausių rezultatų.

Bendradarbiaujame tik su patikimais, ilgamečiais partneriais, tad darbus atliekame sutartu laiku. Mūsų darbų praktikoje – ne tik gyvenamosios, bet ir komercinės paskirties projektai.

ANVI projektai įsipareigoja kurti ilgalaikius santykius, pagrįstus sąžiningumu, našumu, abipusiu patikimumu ir supratimu, pažangiais metodais, aukščiausia kokybe ir klientų poreikių tenkinimu.

Įgyvendinsime net keisčiausias Jūsų idėjas, kad gyventumėte svajonių namuose!

Būsto įrengimas, apdailos darbai
Būsto įrengimas, apdailos darbai
Vidaus apdailos darbai
Vidaus apdailos darbai
Įmonė sertifikuota kaip A klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje
Stipriausi Lietuvoje 2017-2018